We write our history

O spoločnosti Webworking s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka internetové a intranetové riešenia pre firmy, mestá a obce ako aj štátne inštitúcie. Vyvynuli sme pokrokový a moderný informačný systém pre správu obsahu internetových stránok, ktoré sú dnešnou dominantou internetu.

 

Web Publisher CMS je softvérový produkt, ktorý sme vyvíjali a testovali od roku 2009, kedy vznikla prvá beta verzia. Systém je navrhnutý na prácu s čo najväčšou efektivitou a prehľadnosťou. Je dimenzovaný aj na väčšie portálové riešenia. Z pohľadu bezpečnosti, softvér spĺňa štandardy podľa legislatívy SR. Poskytujeme služby a servis spojené s vývojom internetových aplikácií a aktívnou správou obsahu. Programovanie internetových aplikácií ako i desktop aplikácií založenej na platforme PHP a .NET. 

 

Naše hostingové služby pre internetové stránky sú dimenzované pre maximálnu dostupnosť a rýchlosť a stabilitu.

 

Ponúkame služby spojené s propagáciou a reklamou na internete. Takzvaná PPC reklama.  Ako grafické štúdio sa venujeme tvorbe reklamnej grafiky. Navrhujeme kompletné pútavé dizajny pre Vaše webové sídla ako i grafické doplnky a detaily, ktoré vedia upútať.

 

Neustále hľadáme šikovných a technicky zručných ľudí, ktorí rozširujú naše rady odborníkov. Riadime sa heslom to čo bolo pred rokom TOP je dnes už len priemer a preto stále zdokonaľujeme naše produkty.

 

Našimi cieľmi sú:

 

Ponúknuť v dnešnej dobe zákazníkovi web stránku s publikačným a redakčným systémom CMS - content management system (systém na správu obsahu web stránky alebo publikačný systém) je úplnou samozrejmosťou každej web dizajnérskej firmy. Väčšina firiem používa voľne šíritelné CMS systémy, ktoré sú však ťažko škálovatelné a dajú sa použiť len na určité účely. Ponúknuť však profesionálny redakčný systém, ktorý je pravidelne aktualizovaný, rozširovaný o nové moduly a to všetko v cene licencie už takou samozrejmosťou nie je.