Optimalizácia pre vyhľadávače (Search Engine Optimalization)

SEO optimalizácia Jednou z najdôležitejších vlastností Vašej vebovej prezentácie, stránky alebo obchodu je práve optimalizácia pre vyhľadávanie v internetových vyhľadávačoch ako je:

 

Pri optimalizázii je nutné brať do úvahy niekoľko faktorov, ktoré určujú dôležitosť obsahu každej webstránky. Prvým krokom k lešej optimalizácií Vašich stránok je prejsť počiatočným školením, na ktorom Vám naši lektori vysvetlia ako správne publikovať na internete, na čo dávať pozor, a čoho sa vyvarovať. So systémom WebPublisher dokážete svoju prezentáciu zoptimalizovať aj sami. Medzi hlavné prednosti patrí podpora:

  • url adresy majú fulltextový tvar 

namiesto www.webpublisher.sk/index.php?site=4&lang=sk 

  sa zobrazuje www.webpublisher.sk/sk/nazov-stranky.html

  • ku každej stránke možete zadať vlastný popis
  • ku každej stránke môžete zadať vlastné kľúčové slová
  • ku každej kategórii môžete zadať taktiež vlastný popis a kľúčové slová

Tieto funkcie sú štandardnou súčasťou systému WebPublisher. Aj napriek bohatým možnostiam v nastaveniach, toto mnohokrát nepostačuje na zvýšenie navštevovanosti Vašich stránok.

SEO optimalizácia vykonaná našimi odbornými konzultantmi je účinnejšia a kvalitnejšia ako vlastná optimalizácia. Základom je vždy kvalitný obsah. SEO optimalizácia je časovo veľmi náročná a zmeny trvajú aj týždne. Je to však zároveň najlacnejšia cesta, ako zvýšiť návštevnosť. Pri porovnaní s platenou reklamou, platenými odkazmi a takzvaným e-target umiestnňovaním reklamy sú náklady vynaložené na optimalizáciu úplne zanedbateľné.

Základnú SEO optimalizáciu je možné vykonať na každej stránke, nie sú potrebné žiadne špeciálne vlastnosti Vášho CMS systému. Pre vykonanie pokročilej optimalizácie je nutné, aby Váš CMS systém na správu obsahu podporoval tieto popísané funkcie. Ceny za optimalizáciu nájdete v našom cenníku služieb.

 


mail