Reklamná kampaň pre Google vyhľadávač

Cielom reklamnej kampane, je priviesť na Vaše stránky potencionálnych zákazníkiov, ktorý vedia aké služby hľadajú. Čiže pomocou tejto techniky, sa k Vám dostanú ľudia, ktorí sa preklikli na cieľovú webstránku s istým záujmom. Tento potencionálny klient, strávy na cieľovej stránke na, ktorú sa preklikne minimálne pár sekúnd. Tu rozhoduje najmä gracická a štylistická prezentácia, či sa budúci potencionálny zákazník rozhodne pokračovať v hľadaní na Vašej internetovej prezentácií a prezrie si čo ponúkate alebo sa vráti naspäť a bude hľadať vo vyhľadávači ďalej. Toto je bežný proces získavanai klientov.

 

Čomu musí nová firemná prezentácia čeliť ?

 

Vo veľkej "nevýhode" sú nové firmy, začínajúce internetové noviny, klubové prezentácie a osobné stránky, pretože si nedokážu za krátky čas vytvoriť takú stabilnú základňu klientov, návštevníkov, aby prosperovali. Tento proces trvá klasickou cestou publikovania a SEO optimalizácie mesiace. Vaša konkurencia má lepšie umiestnenie vo vyhľadávači ako Vy. Áno má, ale pomocou platenej reklamy, sa môžete dostať do povedomia verejnosti práve týmto vysoko efektívnym spôsobom. A čo je najdôležitejšie je, že Vám platená reklama zabezpečí prísun nových a nových klientov.

 

Oplatí sa to ?

 

Áno. Je to investícia, ktorá má okamžitú návratnosť. A práve na to sú tu naši experti, aby vedeli z Vašich investícií do reklamy, vyťažiť maximálnu návštevnosť budúcej klientely. Tento proces je náročný a musia ho monitorovať nepretržite naši experti. Zlým nastavením, alebo omylom je možné byť aj vysoko stratový. Práve na to sme tu my, aby sme zabezpečili regulovaný dohľad nad Vašou investíciou.

 

 

Aké sú poplatky ?

 

Poplatky za vedenie reklamnej kampane pre Google

Názov služby cena bez DPH
Spustenie reklamnej kamapne so všetkými prvotnými nastaveniami (jednorazovo) 300,- €
Mesačný poplatok za správu kampane 100,- €
Výšku mesačnej sumy investovanej do kampane si volíte sami, je však stanovená minimálna suma od 100,- €


w@webworking.sk | +421 (0) 904 555 936

 


mail